Loading...

Tarihçe

Başbar İnşaat’ın temelleri 1982 yılında Akyüz Ticaret olarak, Onursal başkanımız Fazıl Akyüz’ün kurduğu firma İstanbul/Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyetlerine inşaat malzemeleri satışı ve taahhüt hizmetiyle başlamış oldu. 2007 yılında “Başbar İnşaat Tic. Ltd. Şti. olarak yönetim kurulu başkanımız Sıdkı Akyüz tarafından kurumsallaşarak, imzası bulunduğu eserlere Başbar kalitesini kalıcı değer haline getirmeyi vizyon olarak belirledi. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Başbar, Türkiye’nin  güçlü ve saygın şirketleri arasında yerini almayı gaye edindi..

Başbar; inşaat-taahhüt,  faaliyetlerini  İstanbul'un çesitli ilçelerinde başarıyla sürdürmektedir. Başbar İnşaat bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci  olarak dikkat çekmektedir.

Başbar İnşaat yaşanılabilir projeler üretirken ”lüksümüz ayrıntıda” sloganıyla modern, estetik ve yenilikçi mimari dış cepheleriyle bulunduğu bölgenin en seçkin projeleleri olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren Başbar İnşaat, 35 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak birçok projeyi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

 

BAŞBAR İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Başbar İnşaat’ın temelleri 1982 yılında Akyüz Ticaret olarak, Onursal başkanımız Fazıl Akyüz’ün kurduğu firma İstanbul/Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyetlerine inşaat malzemeleri satışı ve taahhüt hizmetiyle başlamış oldu. 2007 yılında “Başbar İnşaat Tic. Ltd. Şti. olarak yönetim kurulu başkanımız Sıdkı Akyüz tarafından kurumsallaşarak, i ... Devamını oku

Ofis

  Sülüntepe Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:25/A
Pendik / İstanbul

  +90 216 379 12 00

  +90 (216) 378 12 14

  info@basbarinsaat.com