Loading...

Başkanın Mesajı

Başbar inşaat olarak konut üretirken, lüksü ucuza getirebilmenin stratejisini ve planlamasını yaparak öncelikle malzeme teminini bayilik sistemiyle ve işçilik maliyetlerini kendi bünyemiz de çözerek, arsa teminini ise aracısız kurumlarla uygulamayı projendirdik. Yaklaşık olarak %30-%35 arasında tasarruf sağladık.  Bu fiyatlarla bu imkânları sunarken de lüksü ayrıntılara döktük.

Yüksek gelirli konut üretirken, gelişen inşaat sektöründeki son teknik, teknolojik malzeme ve projelendirmeleri inceleyip firmamız bünyesinde bulunan mimar ve mühendislerle AR-GE çalışması sonucunda uygun fiyata lüksün sınırlarını zorladık.

Başbar  Yönetim Kurulu Başkanı olarak şunu ifade etmeliyim ki; 10. yılımızı geride bırakırken başarı hikâyemizin iki temel dayanağı bulunmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın bize olan inancı, başarma azimleri ve en önemlisi müşterilerimizin güveni…

Başbar'ı, inşaat sektöründe marka haline getiren en önemli unsur hiç şüphesiz ki müşterilerimizin bize olan güveni. Tesis ettiğimiz bu güveninin eseridir bugün Başbar'ın geldiği nokta. Ekip arkadaşlarımla birlikte bize duyulan güvenle Başbar’ı layıkıyla daha da ileriye taşımaktır.

Bize verilen bu değeri muhafaza etmek, hatta geliştirmek en büyük isteğimiz.  Biliyoruz ki, köklü, güçlü ve saygın bir Başbar'ı gelecek nesillere taşımak ancak ve ancak bu değerle mümkün olacaktır.
 

"Çünkü En İyi Yatırım Geleceğe Yapılan Yatırımdır"

 

Saygı ve Selamlarımla..

Sıdkı AKYÜZ

Yönetim Kurulu Başkanı

BAŞBAR İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Başbar İnşaat’ın temelleri 1982 yılında Akyüz Ticaret olarak, Onursal başkanımız Fazıl Akyüz’ün kurduğu firma İstanbul/Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyetlerine inşaat malzemeleri satışı ve taahhüt hizmetiyle başlamış oldu. 2007 yılında “Başbar İnşaat Tic. Ltd. Şti. olarak yönetim kurulu başkanımız Sıdkı Akyüz tarafından kurumsallaşarak, i ... Devamını oku

Ofis

  Sülüntepe Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:25/A
Pendik / İstanbul

  +90 216 379 12 00

  +90 (216) 378 12 14

  info@basbarinsaat.com