Loading...

Kalite & Çevre Politikamız

KALİTE

Kurulduğu tarihten günümüze kadar tüm projelerinde kusursuzluğu hedef alan Başbar, başarıya giden yolun kaliteden ve güvenden geçtiğini bilmektedir. Her adımda bu yol doğrultusunda ilerleyen Başbar istikrar ve prestijli projeleri sayesinde en çok güvenilen şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

Kalite konusunda ödün vermeden çalıştığı her yerde ve yaşadığı her ortamda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir şirket olan Başbar, kendi şirket kârlılığı kadar ülkesinin kalkınmasına da katkıda bulunmayı ve devletine faydalı bir şirket olmayı prensip haline getirmiştir.

ÇEVRE

Hayata değer katan projeleriyle her zaman önde olmayı amaçlayan Başbar, çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir. Mimarisinde ve tekniğinde doğaya zarar vermeyecek şekilde teknolojinin ve iş gücünün tüm faydalarını kullanarak gelecek nesillere örnek teşkil edebilecek projeler üretmek için çalışmaktadır. Projelerinin uygulama safhasında doğabilecek her türlü olumsuz etkiyi en aza indirmek ve doğru zamanda doğru yöntem ile olabilecek zararları ortadan kaldırmak Başbar’ın çevre politikası kapsamında birinci görevidir.

Başbar ülkeye kazandırdığı her projesinde doğal hayat için sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, doğal kaynakları korumak ve etkin kullanmak, atıkları en aza indirmek, hava, su, toprak kirlenmesini önlemek ve geri dönüşümü sağlamak için gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Günün beğenisini kazanan değil, gelecek nesillere aktarabilinen doğa ile uyumlu mekânların oluşmasını sağlamak Başbar’ın vazgeçilmez değerlerindendir.

BAŞBAR İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Başbar İnşaat’ın temelleri 1982 yılında Akyüz Ticaret olarak, Onursal başkanımız Fazıl Akyüz’ün kurduğu firma İstanbul/Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyetlerine inşaat malzemeleri satışı ve taahhüt hizmetiyle başlamış oldu. 2007 yılında “Başbar İnşaat Tic. Ltd. Şti. olarak yönetim kurulu başkanımız Sıdkı Akyüz tarafından kurumsallaşarak, i ... Devamını oku

Ofis

  Sülüntepe Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:25/A
Pendik / İstanbul

  +90 216 379 12 00

  +90 (216) 378 12 14

  info@basbarinsaat.com